עלי ועל הסטודיו

הקו המנחה

המוטו שמוביל אותי בעבודתי הינו עיצוב כולל ['Total Look'] וראייה הוליסטית לחלל. השאיפה שלי היא לגבש שפה עיצובית אחידה וייחודית לכל פרויקט לקבלת הרמוניה. התאמת החלל ליושביו באמצעות הבנת החלל הנתון ובדגש על פונקציונליות והתאמה לסביבה בה קיים, בחירת חומרים ייחודים, תכנון פרטי נגרות ו -details בהתאמה אישית. עבודתי מאופיינת בהקפדה לפרטים, מתן פתרונות יצירתיים ופונקציונליים, קווים מינימליסטיים ואיכותיים. שילוב צבעים בהירים ומונוכרומטיים יחד עם עץ טבעי, גולמי ונגיעות צבע מדודות. אוהבת חיבורים של ישן וחדש במינונים מדויקים. מעודכנת באופן שוטף במגמות עיצוביות בארץ בעולם באמצעות ביקור בתערוכות, מגזינים, בלוגים בינלאומיים וכן היכרות עם אמנים ויוצרים ייחודים וחדשנים.

אני מאמינה

שהקשבה לצרכיי הלקוח ושאיפותיו – תרגומם, יוצרים הפריה עיצובית הדדית המעניקה את היתרון לכל פרוייקט. כמו כן, זיהוי הפוטנציאל של החלל וההשראה שנולדת בי בחיבור בין הדברים יוצרת את האופי והצביון הייחודי של כל פרויקט. אוהבת את עבודתי ומאמינה שעבודה שנעשית מאהבה (ובשילוב מקצוענות) נראית לעין

"what is done in love is done well"

תהליך העבודה

התהליך כולל ליווי אישי לאורך כל התהליך, גיבוש קו תכנוני ועיצובי, עריכת  תכניות עבודה על כל רבדי העיצוב, המלצה על בעלי מקצוע נבחרים והנחייתם בשטח, פיקוח עליון, בחירת חומרי הגמר של הפרויקט תוך ליווי והכוונה לספקים וחנויות ייחודיות.

דילוג לתוכן